Фетел до крајот на неделава ќе потпише за Мекларен

Ферари и Мекларен ќе прават трампа, Фетел за Саинс?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *