ФФМ ги додели билетите за ЕП на здравствените работници

Претседателот Сејдини лично им ги предаде билетите на вработените во клиниката за Инфективни болести и фебрилни состојби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *