ФФМ може да биде казнета за „ласерскиот напад“ на Кимих (Фото)

Во првото полувреме, лицето на ѕвездата на Баерн позелене од ласер и тоа не остана незабележано од Германците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *