Фикс на денот: Торино ќе ја победи Парма

Биковите се борат за опстанок во Серија А и трите бода им се неопходни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *