Филмска приказна за среќните 7 часа на Џејмс – Во ист ден го следеше породувањето на сопругата, летна за Лондон и погоди пенал во Лига купот на Англија (Видео)

Неверојатното сценарио почна во 15 часот, а заврши во прекрасен сплет на убави моменти во 22 часот, со пласман во следната рунда во Карабао купот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *