Фин гест – ФФМ ги покани сите македонски фудбалери што играле во Германија за утрешниот спектакл

Имаме значителен број на фудбалери и тоа легенди што играле во Бундеслигата и во Цвајта, а утре грото од нив ќе бидат на трибините за мега-дуелот со четирикратниот светски првак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *