Финците и не се толку фини, имале нескромни барања од организаторите во Санкт Петербург

Тешко дека ФФМ би помислила да побара такво нешто за време на престојот во Букурешт или Амстердам.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *