Фјури е нестрплив, битката на годината против Џошуа сигурно ќе се одржи

Светскиот првак во ВБЦ верзијата изјави дека во следните денови точно ќе се знае кога ќе боксува против Ентони Џошуа, спектакл што се очекува со нетрпение.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *