Формула 1 ќе попушти, нема да има трка во Австралија

Уште не е официјално, ама ќе биде, притисокот е огромен, особено по повлекувањето на Мекларен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *