Формула 1 ќе тестира нови правила на видеоигра

Се најавуваат големи промени за сезоната 2021, а гејмерите ќе кажат дали се добри или лоши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *