Фризурата на Роналдо ги запали социјалните мрежи, се појавија еден куп монтажи (Фото)

Ѕвездата на Јувентус сам си го бараше, но тој е навикнат да биде во центарот на вниманието, макар и кога е цел на шеги.

Слични вести...