Фудбалерите „пукаат“ од самодоверба, во фокусот е историското деби на ЕП (фото)

Избраниците на Ангеловски го одработија првиот тренинг за денес на кој се покажуваа вештини и трикови за да се крене самодовербата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *