Фудбалскиот календар за август мора да го имаат сите, претстои жешко уживање

Од 5 до 23 август ќе биде фудбалско лудило, во тој период само три дена ќе нема натпревар од Лига на шампиони или Лига Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *