Фулам „на стрелање“ по изменетиот распоред во Премиер лигата

Во седум дена, тимот на Скот Паркер против три гиганти ќе ги одмери силите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *