Ѓердан гол на Шаќири, Ливерпул постигнува само евроголови против Линколн (Видео)

Швајцарскиот репрезентативец долго е во втор план кај Ливерпул, но со ефектен гол од слободен удар покажа дека е подготвен за поголема минутажа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *