Германскиот гигант побара одложување на мечот со Пелистер, Битолчани се согласија

Одложен е мечот од следното коло во Европа Лигата на ЕХФ што требаше да се игра во Битола на 23. февруари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *