Германците ќе се распукаат од голови, дербито на Рур треба да биде спектакл

По два месеци пауза, може да се направи тикет со средби на екипи од Топ 5 лигите, a статистиката вели дека ќе има погодоци

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *