Гигантски потег на Баерн – Парична помош за 18 баварски клубови, подарок од првакот

Најтрофејниот германски клуб покажа дека се грижи за регионот на кој му припаѓа со помош за помалите баварски екипи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *