Го избраа да шутира во пенал-серијата, а се избламира пред цел свет (Видео)

Една од најлошо изведените „Паненки“ во историјата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *