Го памтите ли? Како изгледаше „најлудото“ финале во Купот на УЕФА? (Видео)

Поминаа 19 години, но многумина уште го прераскажуваат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *