Голден стејт подготвува максимални договори за „ранетите воини“

Планот е Дурант и Томпсон да останат во редовите на Вориорс за повторно да атакуваат на титулата во НБА, која ноќеска ја предадоа на Торонто

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *