Голем хендикеп за Македонија: Манасков ги скина лигаментите и ќе го пропушти Европското првенство

Крилото ќе мора да направи голема пауза, а тоа значи и дека нема да настапи на континенталниот шампионат во јануари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *