Голема трагедија: Ненадејно почина прославената македонска ракометарка Јулија Портјанко Николиќ

Македонскиот ракомет завиен во црно, Јулија имаше само 38 години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *