Големи и мали

Си правам осврт понеделнички и ми текна на лектирата на Бошко Смаќоски. Насловот е тамам, не смачкаа и големи и мали, и апсолутни фаворити од рангот на Баерн, Реал Мадрид, Милан, Тотенхем, Лион, Партизан..., и таканаречените мали екипи, а големи фаворити од калибарот на Штуггарт, Лајпциг, Рапид, Салцбург, Атлетик Билбао...

Слични вести...