Голман даде гол од 70 метри, па асистираше за победа (Видео)

Мајстории на човекот кој е задолжен за да го чува својот гол, а не да го напаѓа противничкиот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *