Голман се посрамоти за сите пари по вратена топка од соиграч (ВИДЕО)

Несекојдневна ситуација на мечот од јужнокорејската лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *