Голманот Шишковски е ново засилување на Докса

Човекот кој бранеше на младинското ЕП во Полска, од Работнички заминува на Кипар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *