Гостите џабе патуваа – Евролигата е чудо, домаќините победија на сите натпревари (Видео)

Шест меча се играа вечерва и на сите шест победија домашните екипи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *