Гостувањата во Болоња му носат само радост на Јувентус (Видео)

И во 18 меч по ред на гости кај Болоња, „старата дама“ не загуби, а ја забележа 12-та победа по ооја се пласира во четвртфиналето на италијанскиот куп

Слични вести...