Градски автобус се користи како трибина на мечот Рига – Шкендија (фото)

Македонскиот првак во овие моменти губи на гостувањето во Летонија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *