Гуедеш ја спаси Валенсија во последен момент

Напаѓачот на „лилјаците“ погоди во 93-тата минута и со израмнувачки гол против Краснодар ја одведе Валенсија во четвртфиналето во Лигата на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *