Ѓурѓевиќ постигна убав гол, коментаторот полуде од среќа (Видео)

Српскиот фудбалер постигна одличен гол за Спортинг Хихон против Албасете, но шоуто го украде коментаторот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *