Гвардиола нема дилеми: Се гледаме во полуфиналето од ЛШ

Манчестер сити во среда на „Етихад“ го пречекува Тотенхем во реванш-пресметката од четвртфиналето, каде што ќе треба да надополни еден гол негатива.

Слични вести...

1 Response

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *