Гвардиола: Следните три меча се како три финалиња за нас

Тренерот на Манчестер сити знае дека ова е клучниот период од сезоната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *