Гвардиола преку примерите на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид објасни како се освојува ЛШ

По повеќе од една деценија, шпанскиот стратег повторно со својот тим е во финалето на елитното натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *