Гвардиола: Во Дортмунд ќе одиме да се „тепаме“

Тренерот на Манчестер сити знае дека ќе биде жестоко во реваншот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *