Хаџи со мајсторски гол ги шокираше Германците (Видео)

Романија прва даде гол на гостување кај Панцерите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *