Халанд го вклучи алармот во Борусија Дортмунд

Најголемата фудбалска надеж кажа кои се неговите планови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *