Хамилтон ги израдува Кристијано Роналдо и син му (Видео)

Се сретнаа петкратниот Ф1 шампион и петкратниот освојувач на „Златната топка“

Слични вести...

1 Response

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *