Хамилтон нема мака во Формула 1, победи и во Португалија

Актуелниот светски првак прв мина низ целта, пред Ферстапен и Ботас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *