Харден и Бруклин го украдоа шоуто во историскиот меч за Леброн Џејмс (видео)

Кралот го загуби дербито на ноќта, во кое стана само трет кошаркар во историјата со 35.000 поени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *