Хаверц се чекираше во Челзи со хет-трик, чудо е како Барнсли игра во Чемпионшип (Видео)

Најскапото летно засилување на Челзи ги постигна првите погодоци во новиот клуб, во меч на кој гостите не личат на фудбалски клуб и направија три големи грешки.

Слични вести...