Хендерсон: Сакав да го убијам Луис Суарес!

Капитенот на Ливерпул на почетокот не бил најдобар другар со Уругваецот додека играа заедно во црвениот дрес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *