Хименес не се сеќава како се здоби со повредата на главата

Напаѓачот на Вулверхемптон е во аут уште од ноември минатата година, кога по судирот со Давид Луис заврши во болница поради тешката повреда на главата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *