Хиршер како „лавина“ ја поклопи конкуренцијата

Австриецот потврди дека е најдобар во велеслалом

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *