Хит: Брутална пресметка со дронот кој го прекина аргентинското дерби (Видео)

Пабло Перес сакаше да се увери дека овој дрон веќе никогаш нема да лета.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *