Холандија со победа од 3:0 ќе патува на ЕП, Австријците делуваа незаинтересирано

Денеска играа две од трите селекции кои ѝ се ривали на Македонија во групната фаза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *