Холанѓаните се релаксираа по победата против Грузија, две Лалиња тренираат одвоено (Видео)

Се разведри атмосферата по триумфот од 3:0 во последниот тест пред ЕП, но проблем се повредите на двајца важни играчи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *