Холанѓанките се намачија со Јапонија, но се протнаа во четвртфиналето

Ѕвездата на женската екипа на Барселона Лике Мартенс, со два гола ја донесе победата за Лалињата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *