Холифилд се врати во рингот и доби нокаут во првата рунда (Видео)

Легендарниот боксер за еден месец ќе наполни 59 години

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *